Oficjalne forum gildii Dies Irae Crew

Zapraszamy na serwer na którym aktualnie gramy .


#1 2010-03-23 22:19:19

 X3LO

X3LOWSKY

12293503
Skąd: Gdansk <3 Lechia <3
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 23
Punktów :   -2 
WWW

WAZNE!!

Panowie proponuje nowego otsa bo ten jest ciagle crashowany nie da rady normalnie pograc.
Jakies propozycje?


Call Me X3LO ;*

Offline

 

#2 2010-03-23 22:23:38

Pis Off

Noob

Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: WAZNE!!

Jestem za. Dziennie po 5 crashów to przesada. Nowy ots dobrze by bylo mniej nerwow a i troche przesiew w guild bo nie wszyscy bo poszli.

Offline

 

#3 2010-03-23 23:18:07

 Prowokator

Nie ogar

Skąd: Italy
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: WAZNE!!

Jestem za , nie dlugo startuje nowy OTS , podam wam date itp


You think You're so clever
You can't break me never.

Offline

 

#4 2010-03-24 00:28:22

Faver

Nie ogar

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: WAZNE!!

Y, nie. OTS'a co najwyżej można z top 10 otservlist.org wybrać a nie jakies zjebstwa aka 200 ludzi online hej.
Minera, iriana(bez szans), vexoria(?)

Offline

 

#5 2010-03-24 15:49:39

Xelloris

Noob

Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 0
Punktów :   

Re: WAZNE!!

Jak już mamy zmieniać to proponuje Iriane.

Offline

 

#6 2010-03-24 17:39:29

Faver

Nie ogar

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: WAZNE!!

To naucz się najpierw grać a potem naucz grać kolegów a potem nauczcie się bić 120 lvlami~ i zdobądz team na takie ndk czy conglo i wtedy możemy grać

Offline

 

#7 2010-03-24 18:23:37

 Gromo

Noob

Skąd: Wejherowo
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: WAZNE!!

gramy na   http://minera.hopto.org/  < zajebisty ots

Offline

 

#8 2010-03-24 19:40:39

 Alco

Administrator

Skąd: Bialystok
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: WAZNE!!

Faver napisał:

To naucz się najpierw grać a potem naucz grać kolegów a potem nauczcie się bić 120 lvlami~ i zdobądz team na takie ndk czy conglo i wtedy możemy grać

Faver miszczu moj ja tez sie nie nadaje??xD


"Braci sie nie traci"
by ScalpL

Offline

 

#9 2010-03-24 22:10:17

Faver

Nie ogar

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: WAZNE!!

Na starym stage to ja nie widziałem praktycznie nikogo. Widzałem jak grało się na v2 i było grubo a tutaj ej dedek dont comming so wiesz... nie bede mowić kto by mógl grac a kto ine bo nie wiem tego ale jak mowie wiele osob z gildii nie wytrzymalo by na irianie. teraz jest wyzszy stage to kto wie..

Offline

 

#10 2010-03-25 09:50:09

Xelloris

Noob

Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 0
Punktów :   

Re: WAZNE!!

Faver napisał:

To naucz się najpierw grać a potem naucz grać kolegów a potem nauczcie się bić 120 lvlami~ i zdobądz team na takie ndk czy conglo i wtedy możemy grać

Sam się naucz grać nieogarze pierdolony xd
Na falani kurwa pokazałeś swój poziom, poza tym że ciągle pierdolisz że jesteś najlepszy to gówno umiesz.  Weź spójrz na swoje pvp a później oceniaj innych dzieciaku. Ja rozumiem że nie masz prywatnego życia to siedzisz 24/7 na tibi, ale to nie znaczy że jesteś takim zajebistym ogarem. Od razu mi się przypomina jak padłeś a ja ci nie pomogłem, a później płacz że cię zabili i że jak mnie nie wyrzucą z teamu to sam odejdziesz hahaahahahah
Albo to że swojego koloru nie chcesz nigdy zmienić jak na akcje idziemy, dopiero jak ktoś się na ciebie wydrze jak na sukę to reagujesz.
Weź człowieku w ogóle się nie wypowiadaj na temat innych bo sam żeś niczym.

Ostatnio edytowany przez Xelloris (2010-03-25 09:56:41)

Offline

 

#11 2010-03-25 10:13:14

 Alco

Administrator

Skąd: Bialystok
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: WAZNE!!

Xelloris napisał:

Faver napisał:

To naucz się najpierw grać a potem naucz grać kolegów a potem nauczcie się bić 120 lvlami~ i zdobądz team na takie ndk czy conglo i wtedy możemy grać

Sam się naucz grać nieogarze pierdolony xd
Na falani kurwa pokazałeś swój poziom, poza tym że ciągle pierdolisz że jesteś najlepszy to gówno umiesz.  Weź spójrz na swoje pvp a później oceniaj innych dzieciaku. Ja rozumiem że nie masz prywatnego życia to siedzisz 24/7 na tibi, ale to nie znaczy że jesteś takim zajebistym ogarem. Od razu mi się przypomina jak padłeś a ja ci nie pomogłem, a później płacz że cię zabili i że jak mnie nie wyrzucą z teamu to sam odejdziesz hahaahahahah
Albo to że swojego koloru nie chcesz nigdy zmienić jak na akcje idziemy, dopiero jak ktoś się na ciebie wydrze jak na sukę to reagujesz.
Weź człowieku w ogóle się nie wypowiadaj na temat innych bo sam żeś niczym.

Przesadzasz faver swoje umie... Wrecz zaryzykowal bym pojecie ze wiecej od polowy ludiz z tego teamu...
A ze to obrazalska bladz to swoja droga:D
Dzieciak ?? jak 17 latek to dzieciak no to ty masz cos z bania chyba nie tak bo to juz jest by najmniej mlodziez...


"Braci sie nie traci"
by ScalpL

Offline

 

#12 2010-03-25 10:37:26

Xelloris

Noob

Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 0
Punktów :   

Re: WAZNE!!

Alco napisał:

Xelloris napisał:

Faver napisał:

To naucz się najpierw grać a potem naucz grać kolegów a potem nauczcie się bić 120 lvlami~ i zdobądz team na takie ndk czy conglo i wtedy możemy grać

Sam się naucz grać nieogarze pierdolony xd
Na falani kurwa pokazałeś swój poziom, poza tym że ciągle pierdolisz że jesteś najlepszy to gówno umiesz.  Weź spójrz na swoje pvp a później oceniaj innych dzieciaku. Ja rozumiem że nie masz prywatnego życia to siedzisz 24/7 na tibi, ale to nie znaczy że jesteś takim zajebistym ogarem. Od razu mi się przypomina jak padłeś a ja ci nie pomogłem, a później płacz że cię zabili i że jak mnie nie wyrzucą z teamu to sam odejdziesz hahaahahahah
Albo to że swojego koloru nie chcesz nigdy zmienić jak na akcje idziemy, dopiero jak ktoś się na ciebie wydrze jak na sukę to reagujesz.
Weź człowieku w ogóle się nie wypowiadaj na temat innych bo sam żeś niczym.

Przesadzasz faver swoje umie... Wrecz zaryzykowal bym pojecie ze wiecej od polowy ludiz z tego teamu...
A ze to obrazalska bladz to swoja droga:D
Dzieciak ?? jak 17 latek to dzieciak no to ty masz cos z bania chyba nie tak bo to juz jest by najmniej mlodziez...

Nie wiem ile on ma lat strzelałem po zachowaniu.

Offline

 

#13 2010-03-25 12:15:49

Faver

Nie ogar

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: WAZNE!!

Jeśli zachowanie i wiek zalezy od wytrzymałości psychicznej na debili to tak jestem dzieckiem. I bedę mówić co chce, kiedy chce, na temat kogo chce bo wiem co mogę a to że nie zmieniam kolorków? Co to kurwa za przykład? Zmieniam kiedy mi się chce albo widzę że to jest potrzebne. Siedze 24/7 HHHHHHHHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMMMMMM dowód? I to co powiedział Alco tylko że ja nie ryzykuje że mam lepsze pvp niż 3/4 vt. :> Zresztą skoro taki "dawajcie iriana" to czemu nie grałes na v2, v1? I tak nie jesteś dla mnie towarzyszem do rozmowy więc hejhej dobranoc ;<
JAK CI ZALEŻY MOGE POWIEDZIEĆ KTO GRA LEPIEJ ODEMNIE :<
O!
Co do tamtej akcji to nie bój żaby nie zapomniałem i jak już wyjdziesz to nie wrócisz;<
I bebzun Alco ja się nie obrażam o O

Ostatnio edytowany przez Faver (2010-03-25 12:18:43)

Offline

 

#14 2010-03-25 12:48:11

Xelloris

Noob

Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 0
Punktów :   

Re: WAZNE!!

Faver napisał:

Jeśli zachowanie i wiek zalezy od wytrzymałości psychicznej na debili to tak jestem dzieckiem. I bedę mówić co chce, kiedy chce, na temat kogo chce bo wiem co mogę a to że nie zmieniam kolorków? Co to kurwa za przykład? Zmieniam kiedy mi się chce albo widzę że to jest potrzebne. Siedze 24/7 HHHHHHHHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMMMMMM dowód? I to co powiedział Alco tylko że ja nie ryzykuje że mam lepsze pvp niż 3/4 vt. :> Zresztą skoro taki "dawajcie iriana" to czemu nie grałes na v2, v1? I tak nie jesteś dla mnie towarzyszem do rozmowy więc hejhej dobranoc ;<
JAK CI ZALEŻY MOGE POWIEDZIEĆ KTO GRA LEPIEJ ODEMNIE :<
O!
Co do tamtej akcji to nie bój żaby nie zapomniałem i jak już wyjdziesz to nie wrócisz;<
I bebzun Alco ja się nie obrażam o O

Nie grałem wcześniej może dlatego że grałem na realce. W porównaniu do ciebie mam doświadczenie w wojnach z rl tibi "Azura" Rox.
Zmieniasz kolory kiedy trzeba ? Człowieku ile razy mówisz że nie zmienisz jak jest regrup więc przym dupę.
Człowieku na vt jest od chuja osób które podcierają się twoim pvp bo mają lepsze. Niby taki z ciebie ogar a tyle razy zjebałeś sprawę na akcji że szkoda słów. A co do twojego zachowania to miałem na myśli te fochy bo padłeś, głos miałeś jakbyś się miał zaraz rozpłakać, później szantażowanie alco że jak mnie nie wyjebie to sam odejdziesz, ale jak widzisz on miał na to wyjebane bo ty nikomu łaski nie robisz że jesteś w teame. Tak jestem za irania bo wolę coś trudniejszego i wary aka realka. Akurat nie myślałem o tobie że ty pójdziesz bo jak padłeś na falani i był wielki krzyk to jakbyś tam padł to byś chyba wyjebał kompa przez okno, więc nie mamy nawet o czym rozmawiać.
Tak poza tym to twoje zdanie mnie gówno interesuje co ty o tym myślisz bo dla mnie jesteś tylko noobkiem który myśli że jest pępkiem.

Ostatnio edytowany przez Xelloris (2010-03-25 12:52:43)

Offline

 

#15 2010-03-25 13:40:19

 Alco

Administrator

Skąd: Bialystok
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: WAZNE!!

A ja wam obojgu proponuje prymknac dupki...
Faver jest by najmniej ogarnieta osoba i jakos nie przyominam sobie akcji ktora on zjebal...
Xelloris mowisz o doswiadczeniu z rl tibi tak?? szkoda ze jeszcze w grze tym nie blysnoles bo rowniez nie pamietam akcji ktora ogarnolesalbo powiedziles cos co sie przydalo do wygrania...

Tyle odemnie zamykam.


"Braci sie nie traci"
by ScalpL

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.umkpolonistyka.pun.pl www.gwiezdni-wedrowcy.pun.pl www.zielonaklasa.pun.pl www.ichip.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl